J.K.R. publikovalo hospodářské výsledky za minulý rok

Společnost J.K.R. v roce 2008 dosáhla tržeb 77,9 milionů korun. J.K.R. má za sebou také úspěšné 1. čtvrtletí roku 2009 s meziročním nárůstem tržeb o 10 procent na více než 40 milionů korun.

J.K.R. publikovalo hospodářské výsledky za minulý rok


Společnost J.K.R. dosáhla v roce 2008 nejvyšších ekonomických výsledků za celou svou historii. Za rok 2008 došlo z hlediska tržeb k meziročnímu nárůstu o 1,9 procent, počet uživatelů ERP třídy BYZNYS za stejné období vzrostl o 8 procent.

V prvním čtvrtletí letošního roku se společnosti J.K.R. ekonomicky rovněž dařilo. Po vyhodnocení prvního kvartálu, konstatovala nárůst tržeb o 10 procent ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Celkově tržby přesáhly 40 milionů korun.

V roce 2009 se společnost J.K.R. hodlá zaměřit kromě rozvoje podnikových informačních systémů třídy BYZNYS na rozšiřování prodejní sítě. „Nadále se také chceme soustředit na co nejkvalitnější podporu uživatelů a špičkový zákaznický servis, na což jsou naši uživatelé již dlouhé roky zvyklí," dodává Vladimír Králíček, generální ředitel J.K.R

 

Komentáře