Josef Havaš byl jmenován do funkce generálního ředitele společnosti Bull

Josef Havaš byl oficiálně jmenován do funkce generálního ředitele společnosti Bull, která je dceřinou společností technologické a konzultační společnosti Groupe Bull.

Josef Havaš byl jmenován do funkce generálního ředitele společnosti Bull


V minulosti  Josef Havaš působil jako generální ředitel společností  Avaya Czech Republic, Avaya Slovakia a Intergraph ČR s regionální odpovědností a je absolventem Českého Vysokého Učení Technickeho a prestižní Hallam University Business School v Sheffieldu.

„Po mnoha letech působení ve společnostech amerických korporací, je pro mne úžasnou výzvou pracovat pro největší skutečně evropskou IT společnost s vedením, výzkumem a výrobou  ve Francii. Mým úkolem je další rozvoj společnosti Bull na českém trhu v oblasti systémové integrace,  IT infrastruktury, extrémně výkonných počítačů a platebních systémů.",  uvedl Josef Havaš krátce po svém jmenování.

Firma Bull působí na českém trhu od roku 1993 a zaměřuje se především na poskytování řešení pro flexibilní a bezpečnou infrastrukturu v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Komentáře