Microsoft Dynamics má tři nové implementace

Na řešení společnosti Microsoft sází další trojlístek firem.

Microsoft Dynamics má tři nové implementace


Společnost Izomat Praha si zvolila informační systém Microsoft Dynamics NAV. Izomat Praha je dodavatelem izolačních materiálů a stavebních hmot. Microsoft Dynamics NAV bude využívat více než 100 uživatelů v 11 lokalitách po celé České republice. Nový systém  pokryje oblasti financí, maloobchodních a velkoobchdoních služeb, logistiky i výroby. Dodavatelem projektu je společnost Artex informační systémy.

Jednu z hlavních činností firmy Avia od počátku roku 2007 představuje real-estate development. Společnost Avia se rozhodla pro řešení od společnosti Essence Internetional, které je postavené na podnikovém systému Microsoft Dynamics NAV. Ihned po rozhodnutí byla zahájena implementace a řešení bude spuštěno do ostrého provozu již během ledna 2009. Řešení pokrývá komplexní finanční procesy určené pro developerské společnosti.

Developerská společnost Crestyl real estate se rozhodla pro nasazení nového informačního systému. Ve dvoukolovém výběrovém řízení zvítězila společnost Essence International s řešením určeným pro developerské společnosti postaveném na systému Microsoft Dynamics NAV. Řešení bude společnost CRESTYL využívat od 1. října 2009.

 

Komentáře