Maďarský Electro World prodán, český zůstává

Společnost DSG international (DSGi) oznámila, že dosáhla dohody o prodeji Electro World Hungary společnosti EW Electro Retail (EWH) za dohodnutou cenu 1 Euro.Uzavřený obchod představuje přesunutí 9 prodejen, veškerých podnikatelských aktivit v Maďarsku a zaměstnanců do společnosti EWH.

Maďarský Electro World prodán, český zůstává


Úspěšné pobočky v Česku a na Slovensku zůstanou i nadále důležitou součástí skupiny DSGi. Manažeři v Česku budou realizovat plán pro restrukturalizaci podnikatelských aktivit v těchto dvou zemích tak, aby byly lépe plněny požadavky zákazníků. Podnikatelské aktivity v Polsku zůstávají nadále v procesu hodnocení.

John Browett, Chief Executive DSGi, řekl: "Je pozitivní, že jsme přijali důležitá rozhodnutí týkající se našich podnikatelských aktivit ve střední Evropě, zejména v souvislosti se složitou ekonomickou situací na mnoha trzích, kde působíme.  Dospěli jsme k rozhodnutí, že nejlepšího výsledku pro naše akcionáře, dodavatele a  zaměstnance dosáhneme prodejem našich podnikatelských aktivit v Maďarsku společnosti EWH."

 

Komentáře