Myr Communication a AIESEC Praha zahajují spolupráci

AIESEC Praha a Myr Communication zahájily počátkem dubna vzájemnou spolupráci. Myr se tak přidal k dalším společnostem, které podporují aktivity AIESEC, největší studenty řízenou organizaci na světě.

Myr Communication a AIESEC Praha zahajují spolupráci


V době hospodářské krize je spolupráce se vzdělávací sférou pro firmy klíčová, poskytuje jim kontakt s aktivními studenty a zároveň jim umožňuje zvýšit prestiž mezi ostatními společnostmi. Vítáme proto nabídku společnosti Myr Communication poskytnout našim studentům know-how v oblasti PR, která jim může pomoci v jejich dalším profesním rozvoji," vysvětluje vznik spolupráce Veronika Losová, viceprezident pro PR AIESEC.

Studentům poskytneme tréninky z oblasti PR a konzultace k jejich práci jako například plánování propagace AIESEC, stínování našich zaměstnanců a osobní asistenci při řešení problémů," vypočítává formy spolupráce Miroslav Fribert z Myr Communication. Je důležité vědět, že v prostředí zostřující se konkurence, jaká je například dnes, bývá kvalitní PR velmi často rozdílem mezi úspěchem a neúspěchem."

AIESEC je mezinárodní studentská organizace, která působí ve více než 100 zemí světa. Její členové vedou projekty zaměřené především na zprostředkování zahraničních odborných stáží pro studenty a absolventy vysokých škol. Zájemci o zahraniční zkušenost mohou přes AIESEC vycestovat na stáže manažerské (od financí, přes export až po lidské zdroje), rozvojové (práce v neziskových organizacích), vzdělávací (práce ve školách) nebo technické (web, vývoj software). Členové AIESEC si tak mohou vyzkoušet prakticky využití znalosti získané ve škole - od vedení účetnictví, přes marketing a řízení lidských zdrojů, až po správů počítačového vybavení organizace. AIESEC je plně studenty řízená organizace, po půl roce je možné v AIESEC vést vlastní projekt a tým, po 1,5 roce vést celou pobočku, která v případě Prahy zahrnuje kolem 50 studentů.

Komentáře