Nabíječky Powertraveller dorazily i na český trh

Sunnysoft uvádí na český trh novinky nejen pro letní sezónu značky Powertraveller. Solární nabíječky a powerbanky britské provenience zajišťují řešení energie pro většinu mobilních zařízení a notebooků.

Nabíječky Powertraveller dorazily i na český trh


Na trhu jsou tak nyní dostupné multifunkční solární nabíječky s konektory pro převážnou část mobilů, PDA a dokonce i notebooků. A dále pak powerbanky (přenosné sklady energie) a další produkty Powertraveller. Každý z produktů obsahuje řadu konektorů na nejrůznější mobilní zařízení, včetně konektorů do různých typů elektrických zásuvek dle dané země. A každý z produktů využívá „one-touch" technologie pro jednoduché použití v jakékoliv situaci.

Modelová řada Monkey je určena výhradně pro mobilní digitální zařízení, jakou jsou PDA, mp3 přehrávače, některé GPS navigace a moduly, mobily, smartphony, MT apod.

Modelová řada Gorilla je určena primárně pro napájení notebooků či netbooků. Napájet však díky konektorům zvládnou i mobilní zařízení, a to i souběžně s notebooky.

Sunnysoft pro lepší orientaci od dnešního dne spustil specializovaný produktový portál www.solarninabijecky.cz, objednávky přes internet však si ponechává na obchod.sunnysoft.cz.

 

Komentáře