Navigace GoClever u nás distribuuje Elko Trading

Elko Trading oznamuje uzavření kontraktu s firmou GoClever na distribuci jejich produktů pro Českou a Slovenskou republiku.

Navigace GoClever u nás distribuuje Elko Trading


Elko tak rozšiřuje své portfolio navigační techniky o dalšího  hráče na trhu navigací. Vzhledem k tomu, že trh s navigacemi stále roste a požadavky zákazníků jsou stále vyšší, je zařazení značky GoClever dalším podstatným krokem v rozšiřování porfolia navigací firmy Elko.

GoClever Technology je spolehlivý hráč v oboru mobilních GPS. Se stylovými a jednoduše použitelnými produkty pro lidi na cestách, se GoClever stal synonymem mobility a navigace. 

Navigace GoClever využívají softwarového programu Mireo, který se osvědčil v milionech prodaných kusů navigací Mio. Navigace GoClever navíc umožňují zobrazování 3D budov, obsahují nejnovější dostupné mapy, TMC, FM transmiter, webový prohlížeč, GeoPix - fotografická navigace a mnoho dalších funkcí.  Samozřejmostí je možnost telefonování hands free přes bluetooth. Zákazníci mají možnost si vybrat z několika typů velikosti obrazovky: 3,5", 4.3" a dokonce jako lahůdka pro fajnšmekry 5" obrazovka.

 

Komentáře