Ness pokračuje ve filozofii nabírání odborníků

Společnost Ness Technologies přijímá do svých týmů v České republice nové seniorní odborníky. Jde zejména o divizi Public (veřejná správa), kam přicházejí David Mašín a Dušan Hnilica , a divizi Management Consulting s novými odborníky Tomášem Slabochem a Ladislavem Steckerem. Pozadu nezůstává ani divize Finance, kterou nově posílil Miroslav Čížek.

Ness pokračuje ve filozofii nabírání odborníků


„Ness zahájil transformaci již v minulém roce. Součástí byla změna struktury společnosti a s tím související změny," řekl Mirko Kalous, generální ředitel Ness Technologies v České republice, a dodal: „Výsledkem je příliv nových top manažerů a odborníků v posledních měsících do klíčových oblastí dalšího růstu. Jedná se především o oblasti, které našim zákazníkům přinášejí vysokou přidanou hodnotu."


Posílení tradičního sektoru veřejné správy


Dlouhodobě je strategickým oborem pro Ness veřejná správa. Díky rostoucí poptávce Ness posiluje svůj tým Public o další seniorní odborníky.

 

Od května letošního roku pomůže dále rozvíjet aktivity divize Public i David Mašín, který se stal novým obchodním ředitelem pro oblast státní správy a samosprávy. David Mašín přichází ze společnosti AutoCont CZ, kde působil jako obchodní ředitel divize Enterprise Business Sales pro státní správu a samosprávu. Má osmiletou praxi v IT ve státní správě a samosprávě. Dlouhodobě se účastnil rozsáhlých a odborně náročných projektů pro Ministerstvo obrany, Ministerstvo dopravy, Letiště Praha s. p., nebo se přímo podílel na projektech souvisejících s českým předsednictvím EU.


David Mašín bude rozvíjet především produkty a služby, ve kterých je Ness tradičně silný. Jedná se o oblasti registrů veřejné správy, archivaci, management obsahu, statistiku či zdravotnictví.

Druhým významným odborníkem s dlouholetou praxí v IT je Dušan Hnilica, který nastupuje na pozici Senior Local Sales Representative a přišel z firmy Your System. Ve společnosti Ness má od května na starosti prodej IT služeb do sektoru zdravotnictví, obrany a dalším zákazníkům veřejné správy.


Oblast manažerských konzultací roste


Již v minulém roce, v návaznosti na strategické změny a akvizice, začal Ness budovat vlastní divizi Management Consulting. Tato divize doplňuje nabídku společnosti Ness a zaměřuje se nejenom na snižování nákladů, ale především na zlepšení procesů, inovace a hledání nových obchodních modelů u zákazníků. Svým zaměřením přitom pokrývá všechny sektory, kterým se Ness věnuje.


Divizi Management Consulting vede na pozici ředitele Tomáš Slaboch, který přišel z vlastní společnosti. Svými dvacetiletými zkušenostmi z oboru IT a konzultantské činnosti zaštítil rozvoj služeb v oblasti Management Consultingu napříč celou společností Ness Technologies v České republice. Tomáš Slaboch rovněž spolupracuje s dalšími pobočkami v Evropě, kde se divize Management Consultingu také rozšiřují a budují.

 

Odbornost manažerských konzultací posílil i Ladislav Stecker, který do společnosti Ness přišel z firmy Microsoft a nastoupil na pozici Senior Consultant. Ladislav Stecker bude poskytovat nezávislý pohled a inovativní přístup pro segment energetických a výrobních společností (Utility & Manufacturing).


Divize financí zlepšuje podporu zákazníkům

I přes nelehkou situaci finančního sektoru lze nadále inovovat a zlepšovat efektivitu procesů. Ness k tomu svým zákazníkům výrazně napomáhá. Důležitou součástí pomoci je i vynikající a bezchybná podpora dodavatele při zavádění změn.


I proto do společnosti Ness nově nastoupil Miroslav Čížek na pozici manažera zákaznického týmu (Customer Center Manager). Miroslav Čížek přišel ze společnosti Unicorn a je zodpovědný za vedení jednotky zákaznického týmu v Praze, řízení i rozvoj obchodních a realizačních aktivit vůči svěřené skupině zákazníků. Mezi ně patří například Česká spořitelna, GE Money či Škoda Auto. Cílem je posílit obchodní aktivity, dosáhnout spokojenosti svěřených zákazníků, požadovaných ekonomických ukazatelů a spokojenosti zaměstnanců pracujících pro zákaznický tým.

Komentáře