Netgear a Kaspersky Lab spolupracují na výrobě bezpečnostních produktů pro SMB

Společnost Netgear představuje produktovou řadu ProSecure STM, která integruje kompletní knihovnu anti-malwarových technologií firmy Kaspersky Lab.

Netgear a Kaspersky Lab spolupracují na výrobě bezpečnostních produktů pro SMB


Společnost Kaspersky Lab nabízí pro integraci do přístrojů řady ProSecure řešení a technologie, které poskytují kompletní ochranu před všemi typy počítačových hrozeb, jako jsou viry, spam, phishingové útoky či spyware.

Netgear oznámil uzavření smlouvy se společností Kaspersky Lab. Netgear bude na základě této smlouvy integrovat antivirové a anti-malwarové technologie společnosti Kaspersky Lab do nové produktové řady ProSecure STM, zaměřené na správu e-mailových a webových hrozeb v malých a středně velkých firmách (SMB).

Řada ProSecure STM, zahrnující modely STM150, STM300 a STM600, využívá bezpečnostní architekturu od Kaspersky Lab integrovanou do patentované technologie Stream Scanning společnosti Netgear. Nabízí tak bezpečnostní zařízení podnikové třídy určené malým a středně velkým firmám pro zabezpečení webového a e-mailového provozu, které se navíc snadno používá a spravuje. Začleněním kompletní knihovny antimalwarových a antivirových řešení společnosti Kaspersky Lab nabízí Netgear malým a středně velkým firmám nejlepší dostupnou bezpečnostní technologii pro maximální ochranu jejich sítí.

Zabezpečení až pro 600 uživatelů

Řada zařízení pro správu webových a e-mailových hrozeb Netgear ProSecure STM nabízí tři různě velké platformy (STM150, STM300 a STM600) s různou úrovní výkonu, které se dokážou přizpůsobit firmám s až 600 souběžně pracujícími uživateli. Od nejlevnějších alternativních řešení se liší úrovní a hloubkou ochrany firemních sítí před hrozbami pocházejícími z webu i z e-mailů díky použití nikoli opensourcových, ale pečlivě vybraných a „vyšlechtěných" technologií. Výsledkem je zvýšení bezpečnosti, snížení doby potřebné pro instalaci a konfiguraci, a efektivnější detekce s menším množstvím falešných poplachů.

Zařízení z řady STM rovněž minimalizují vliv na výkon sítě a zajišťují souvislý běh služeb zákazníků bez bezpečnostních komplikací. Technologická řešení firmy Kaspersky Lab, běžící na patentované Stream Scanning architektuře optimalizované pro web, pracují společně s heuristickým enginem společnosti NETGEAR a chrání sítě proti známým i neznámým hrozbám.

Více informací o řadě STM najdete na webu www.netgear.com/Products/ProSecure/STM.aspx.

Komentáře