Netgear přichází s on-line službou pro řešení zálohování a obnovy dat

Dodavatel síťových řešení Netgear představil ReadyNAS Vault – novou on-line službu pro zálohování a obnovu dat, určenou pro běžné koncové uživatele i malé a středně velké společnosti.

Netgear přichází s on-line službou pro řešení zálohování a obnovy dat


Služba byla navržena tak, aby přinesla uživatelům jednoduché, ale přesto kvalitní řešení pro on-line ochranu dat. Služba ReadyNAS Vault je dostupná pro všechna úložná zařízení Netgear řady ReadyNAS a nabízí snadné použití v kombinaci s výhodnou cenou.

Uživatelé mohou díky řešení ReadyNAS Vault pravidelně a bezpečně kopírovat data do úložného zařízení ReadyNAS. Stejně jako dříve, přináší však novinka navíc možnost získávat tato data zpětně prostřednictvím jakéhokoli webového prohlížeče a libovolného místa s připojením k internetu. Není tedy nutné nakupovat nové servery a licence, či rozšiřovat IT týmy, neboť potřebný software je již součástí produktů ReadyNAS. Funkce pro zálohování i obnovu dat jsou centralizovány v on-line konzole, což výrazně zjednodušuje správu dat uložených na různých místech. Administrátoři nebo třeba distributoři mohou tedy využívat on-line rozhraní ReadyNAS Vault jako spolehlivé centrum pro zálohování dat s možností obnovení důležitých dat z kteréhokoli místa na světě.

Službu lze nyní vyzkoušet díky 30denní trial verzi, dostupné pro všechna ReadyNAS zařízení. Cena služby začíná na 5,95 USD měsíčně pro koncové uživatele a 19,95 USD měsíčně pro firmy. Více informací o službě ReadyNAS Vault je k dispozici na webu www.readynas.com.

Komentáře