Nová barevná A3 multifunkce OKI MC860

OKI MC860 poskytuje funkce výkonného tisku formátu A3/A4, kopírování, skenování a faxování, tedy kombinaci, která je ideální pro větší pracovní skupiny i malé a střední firmy.

Nová barevná A3 multifunkce OKI MC860


Nový kompaktní model MC860 zvládne vytisknout nebo zkopírovat 26 barevných stran A4 za minutu a 15 stran formátu A3. V černobílém tisku pak 34 stánek A4 za minutu a 17 stran formátu A3. Umožňuje tisk různých formátů od vizitek až po více než metrové bannery, to vše na papír s gramáží až 203 g/m2. Model je standardně vybaven duplexem pro oboustranný tisk, který omezuje spotřebu papíru a náklady na tisk. Zařízení MC860 vychází z úspěšné řady tiskáren C8000, díky níž se OKI stala jedničkou na trhu A3 barevného tisku v ČR.

Uživatelé mají k dispozici různé výstupy odpovídající jejich potřebám – ať už se jedná o A3 nebo A4, barevné či černobílé materiály, vše ve špičkové kvalitě. Dostupné jsou jak stolní konfigurace, tak samostatně stojící, se snadnou integrací do sítě. Model MC860 disponuje tzv. multi-tasking funkcí, což znamená, že lze tisknout a současně skenovat či kopírovat a umožňuje přerušení aktuální úlohy, což vede ke zvýšení produktivity a zkracuje se tak doba čekání na výtisk. Speciální funkce šifrovaného tisku ochrání citlivé dokumenty před zneužitím.

S „postscriptovým“ modelem MC860 lze jednoduše vytvořit dokumenty profesionální kvality. Jednoprůchodový digitální LED tisk a jemný High Definition toner přináší lepší barevné podání vytištěných materiálů. Přímý průchod papíru zajišťuje nejvyšší rychlost a spolehlivost tisku ve své kategorii, a to bez jakýchkoliv kompromisů v kvalitě tisku. Víceúrovňová tisková technologie ProQ2400 umožňuje ostřejší detaily a kontrast, a tím i živější obrázky a čitelnější text. Funkce PhotoEnhance vytváří dokonalé fotografie a působivé grafy i na běžném kancelářském papíru, nastavení Auto Colour Balance zajistí konzistentní výsledky po celou dobu životnosti tiskárny.

„Model MC860 byl navržen s ohledem na potřeby barevného tisku a kopírování formátu A3 především v malých a středních firmách, a to s ohledem na jejich rozpočtové možnosti, včetně nákladů na tisk,“ uvádí Andrej Magyar, ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak).

Komentáře