Nové on-line úložiště dat Humyo.cz spuštěno

Společnost Humyo nabízí úložiště dat s integrovanou správou souborů včetně jednoduché práce s dokumenty, multimédii a fotografiemi.

Nové on-line úložiště dat Humyo.cz spuštěno


Synchronizace probíhá na všech připojených počítačích či komunikátorech, takže uživatel má vždy přístup k poslední verzi souboru. Humyo.cz nabízí prostor 10 GB, pro uživatele, kteří se zaregistrují do konce dubna, pak dokonce 20 GB.

Humyo.cz přesně pozná, o jaký typ souboru se jedná, a všechny uložené soubory v administraci roztřídí. V počítači není dokonce nutné mít nainstalovaný multimediální přehrávač nebo prohlížeč fotek. Humyo samo díky svému multimediálnímu přehrávači veškeré dokumenty přehraje, po nahrání do úložiště je možné je ihned vložit do mailu či publikovat na Facebooku. Humyo nabízí rovněž zálohování kontaktů, posílání zpráv či interní chat.

Humyo nabízí SSL šifrování přenosu souborů. Rychlost stahování a nahrávání souborů je neomezená, vše závisí jen na rychlosti připojení uživatele. Humyo lze používat i na PDA či na mobilním telefonu, licenci je pro všechny další počítače a zařízení zdarma.

Více na www.humyo.cz

 

Komentáře