Nové řešení Trend Micro pro prevenci ztráty dat umožňuje jednoduchou a rychlou správu

Společnost Trend Micro představila novou verzi svého řešení pro prevenci ztráty dat LeakProof 5.0, doplněnou novými funkcemi a přínosy, jež mají celý produkt zjednodušit a omezit náklady, které se často pojí s identifikací, monitorováním a blokováním citlivých dat.

Nové řešení Trend Micro pro prevenci ztráty dat umožňuje jednoduchou a rychlou správu


LeakProof chrání citlivé informace, například údaje o zákaznících a zaměstnancích, ale i duševní vlastnictví pomocí monitorování a předcházení nejrůznějším únikům informací.

Data jsou stále častěji cílem útoků - jen za rok 2008 bylo údajně prolomeno zabezpečení více než 35 milionů datových záznamů, což je oproti předcházejícímu roku víc než dvojnásobek. Původcem téměř 80 % interních porušení bezpečnosti jsou autorizovaní zaměstnanci podniku. Ztráta duševního vlastnictví má dopad na konkurenceschopnost i tržní podíl společnosti a řešení pro prevenci ztráty dat je klíčem, s jehož pomocí firmy zastaví náhodné i úmyslné úniky dat.

V současnosti jsou k dispozici dvě vydání produktu: LeakProof Standard zabezpečuje údaje o zaměstnancích i zákaznících, a pomáhá tak organizacím prosadit dodržování zákonných ustanovení. LeakProof Advanced nabízí stejnou ochranu plus pokročilou jednoznačnou identifikaci DataDNA pro zabezpečení duševního vlastnictví a obchodních tajemství.

Komentáře