Novera virtuální fax: moderní faxování

Telekomunikační operátor GTS Novera spustil od března novou službu Novera virtuální fax. Ta umožňuje rychlé a jednoduché odesílání i přijímání faxů přímo z e-mailového programu nebo pomocí webového rozhraní.

Novera virtuální fax: moderní faxování


Služba Novera virtuální fax umožňuje přehlednou archivaci faxů a přináší firmám úsporu času i nákladů. Samozřejmostí je možnost využití klasických faxových přístrojů, a to i v případě využívání technologie VoIP.

Faxy lze se službou Novera virtuální fax přijímat i odesílat pomocí kteréhokoliv e-mailového programu - fax přijde uživateli přímo do jeho e-mailové schránky stejně jako běžný e-mail. Sám se pak rozhodne, zda jej potřebuje vytisknout nebo zda mu stačí jeho elektronická podoba. Stejně jako s běžnou e-mailovou zprávou se s faxem i pracuje - je možné jej přeposlat kolegovi, přesunout do jiné složky nebo uložit. Při odesílání stačí jako příjemce zvolit požadovaná faxová čísla - díky možnosti zadání více příjemců je hromadné odesílání faxů velmi jednoduché. Pokud chce uživatel faxem poslat elektronický dokument, není tak nutné jej vůbec tisknout. Obdobným způsobem funguje i posílání faxu přes webové rozhraní. Významnou předností nabízené služby je možnost připojení stávajícího faxového přístroje, a to i v případě využívání technologie VoIP.

Cena za využívání jednoho faxového čísla je 50 Kč měsíčně. Chce-li zákazník využívat standardní fax, získá převodník pro připojení standardního faxu v případě závazku na dva roky za 1 Kč. Pravidelná měsíční cena za používání převodníku je 200 Kč. Pokud zákazník využívá službu Novera IP komplet, získá podle velikosti řešení až čtyři faxová čísla a dva převodníky zdarma.

Více informací je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

 

Komentáře