Partneři SAP Business One v ČR a SR založili společnou firmu Abia group

Přední partneři SAP ČR a SAP SR, zaměřující se na produkt SAP Business One, se rozhodli založit společnou firmu Abia group. Ambicí nově vzniklé společnosti je koordinace marketingových a obchodních aktivit a dále zřízení společného Help-Desku pro stávající klienty zakládajících subejktů.

Partneři SAP Business One v ČR a SR založili společnou firmu Abia group


Uskupení Abia není na trhu s ERP systémy úplným nováčkem. Již od roku 2007 vystupují zakládající členové dFlex (SR), Elegis (ČR), H&M DataSoft (ČR), Inforis (ČR) a Kelar (ČR), jako vzájemně se podporující uskupení obchodních a implementačních partnerů informačního systému SAP Business One.

Vzhledem ke stále rostoucím potřebám stávajících i nově přibývajících klientů zřídí společnost Abia group společné pracoviště Help-Desku. Jeho úkolem bude poskytování konzultačních a servisních služeb, ale také udržování a rozšiřování společné vědomostní databáze. Kromě toho bude nově vzniklé uskupení sloužit jako marketingová centrála. Od společného postupu při realizaci marketingových aktivit si členové Abia group slibují především zvýšení efektivity v této oblasti vzhledem ke globální ekonomické krizi i současné situaci na trhu s ERP

Ředitel jedné ze zakládajících společností Kelar, Petr Kelar k tomu dodává: „Stále jsem hledal cestu, jak posílit pozici produktu SAP Business One mezi uživatelskou veřejností. A po roce zkoušení se uskupení podobně smýšlejících profesionálů jeví jako velmi vhodná forma spolupráce."

 

Komentáře