Partnerství pro spokojený maloobchod

Novým integračním partnerem podnikového informačního systému Helios Green se v květnu 2009 stala společnost Global Systems.

Partnerství pro spokojený maloobchod


Její hlavní náplní činnosti jsou pokladní systémy a kompletní informační systémy pro maloobchodní řetězce a prodejny, které nyní budou moci získat též zákazníci systémů Helios jako jejich integrální součást.

 „Systém GS-Store je určen pro obchodní řízení maloobchodních řetězců a nikdy neměl ambice stát se kompletním podnikovým informačním systémem," říká Jan Frouz, jednatel společnosti Global Systems.

„Přesto bychom rádi nabídli i kompletní řešení, kde by integrace s účetním systémem nebyla předmětem ad hoc vývoje ale byla součástí ověřeného celku. Ještě donedávna jsme pro tyto případy nabízeli vlastní účetní program. Podnikový systém ale není jen účetnictví a proto jsme se rozhodli orientovat se nadále na úzkou spolupráci se společností LCS a nabízet jako standardní řešení integraci systému GS-Store a systému Helios Green.  Pevně věříme, že i pro Helios bude integrace  specializovaného maloobchodního systému přínosem" dodává Jan Frouz.


 

 

Komentáře