Projektové manažery Anectu bude řídit Jan Zinek

Jan Zinek se stal od 1. července vedoucím oddělení projektové kanceláře v české firmě Anect, která se zaměřuje na poskytování informačních a komunikačních řešení. Mezi jeho klíčové úkoly bude patřit řízení kvality na projektech a přidělování, koučing a optimální využívání projektových manažerů.

Projektové manažery Anectu bude řídit Jan Zinek


Jan Zinek je absolventem Střední obchodně-technické školy. Studoval rovněž základy MBA na Business School Nederland v rámci programu IMC association. Je absolventem řady školení z oblasti projektového řízení a držitelem certifikace stupně „C" od Mezinárodní asociace projektového řízení (IPMA).

Zinek má dlouholetou zkušenost s plánováním, přípravou a realizací nejrůznějších projektů v komunikačním a telekomunikačním sektoru. Dosud působil ve společnosti Anect na pozici projektového manažera, přičemž stejnou funkci zastával i v Unient communications, kde pracoval před příchodem do Anectu. Od roku 2000 do roku 2006 zastával pozice operátora, specialisty a manažera centra síťových operací ve společnostech Zephyr communications, Czech On Line a v britské Interoute.

Náplní práce nového vedoucího oddělení projektové kanceláře bude řízení kvality na jednotlivých projektech, jejich sledování a vyhodnocování a spolupráce na omezení rizik projektů. Dále spadá do jeho kompetence také přidělování, koučing a optimální využití projektových manažerů, dodržování projektových metodik a navrhování projektových přístupů.

Jan Zinek je ženatý. Hovoří plynně anglicky a mezi jeho zájmy patří rodina a Harley Davidson.

Komentáře