Radek Bělina regionálním manažerem rozvoje MATERNA

Radek Bělina (31) nastoupil v červnu 2007 do českého zastoupení nadnárodní společnosti MATERNA Information&Communications s cílem rozvoje obchodních aktivit v ČR.

Radek Bělina regionálním manažerem rozvoje MATERNA


Po roce a půl úspěšného působení v ČR přebírá odpovědnost za rozvojové aktivity rovněž na Slovensku a ve Slovinsku. Radek Bělina tak nyní odpovídá za rozvoj dodávek řešení, nástrojů a konzultačních služeb, zejména pro efektivní řízení IT, na všech třech trzích.

Ze svého předchozího působení má bohaté zkušenosti nejen v řízení IT, ale i v oblasti portálových a bezpečnostních řešení. Je absolventem ČVUT, obor informatika v dopravě a telekomunikacích. Mezi jeho záliby patří technologie pro nízkoenergetické stavby a historický šerm.

„Před rokem a půl, když jsem nastoupil do společnosti MATERNA, bylo mým cílem etablovat společnost na českém trhu v oblasti řešení pro řízení IT. Těší mne důvěra, kterou ve mně společnost vkládá. Rozšíření kompetencí na slovenský a slovinský trh beru jako výzvu využít svých znalostí a zkušeností a podpořit MATERNU v jejím posilování na evropském trhu informačních technologií. MATERNA je silným hráčem na poli řízení IT v mnoha zemích, zejména ve svém mateřském Německu. Pevně věřím, že se nám podaří upevnit naše působení na trhu řízení IT i na Slovensku a ve Slovinsku." uvedl Radek Bělina, nově jmenovaný Business Development Manager pro Čechy, Slovensko a Slovinsko.

Komentáře