Řešení CDS k poskytování obsahu ve vysoké kvalitě

Deutsche Telekom ICSS, divize Deutsche Telekom pro mezinárodní velkoobchod, dnes oznámila zavedení řešení CDS vyvinutého spolu s firmou EdgeCast Networks, specialistou v poskytování CDN.

Řešení CDS k poskytování obsahu ve vysoké kvalitě


Globální CDS (Content Delivery Services) vyvinula ICSS na míru poskytovatelům obsahu v oblasti video a audio, her, reklamních firem i poskytovatelů služeb, resp. hostingu. Zlepšuje výkonnost při dodávkách „živého obsahu“ i vyžádaného obsahu v internetu. Řešení CDS (Content Delivery Network) umožňují vyhledávání video-streamingu pro živý i vyžádaný obsah (včetně HD) a urychlení webového obsahu k dosažení rychlejšího stahování na webových stránkách, u nichž  záleží na vysoké dostupnosti. Ze spolupráce EdgeCast Networks a Deutsche Telekom AG budou těžit i zákazníci společnosti T-Systems, pro které se tak otevírají nové možnosti v přenosu multimediálního obsahu v datových sítích.

Podle Jamese Segila, šéfa EdgeCast Networks, poskytuje výkonná globální síť Deutsche Telekom AG spolu se špičkovou technologií EdgeCast Networks poskytovatelům enormní přidanou hodnotu. „Jako partnera nás těší být při tom, když Deutsche Telekom AG zavádí tuto nabídku pro stávající i nové zákazníky.“ CDS je nejnovějším řešením z nové inovační dílny ICSS, v níž spolupracují nejlepší partner své třídy s nejlepším ve třídě mezinárodní IP-páteře Deutsche Telekomu.
 
V rámci content delivery services se uvádí na trh kompletní balík globálních služeb dodávek obsahu zahrnující vylepšené nástroje obsahového managementu a reportingové aplikace, kterými zákazník získává nedostižné řídící možnosti pro distribuci svého obsahu. Služby CDS s pomocí výkonné infrastruktury a technologie routingového software příští generace optimalizují pro zákazníky uživatelskou kvalitu za atraktivní ceny. Inovativní software pro reporting a analýzy přináší i nižší náklady a vede k vypočítatelnějšímu uživatelskému rozvrhu a ke zlepšenému vyhledávání obsahu.

Komentáře