Řešení Netgear ProSecure UTM pro malé firmy

Netgear představil novou generaci zařízení ProSecure UTM – první řadu Unified Threat Management (UTM) zařízení navrženou zejména pro malé a středně velké společnosti.

Řešení Netgear ProSecure UTM pro malé firmy


Řada ProSecure UTM zahrnuje produkty UTM10 a UTM25 založené na zabezpečovací technologii od předních světových partnerů, kterou kombinuje s unikátní technologií Netgear Stream Scanning; ta zaručuje komplexní zabezpečení společně s vysokým výkonem za cenu odpovídající rozpočtu malých firem. Řada produktů UTM myslí také na maximální zjednodušení konfigurace a správy, veškeré vlastnosti jsou proto zcela jednoduše nastavitelné a vyžadují minimum uživatelských zásahů.

Netgear ProSecure UTM kombinuje vysoký výkon se stabilním bezpečnostním zázemím. Unikátní technologie Stream Scanning umožňuje zařízením z řady ProSecure UTM nabízet výjimečné bezpečnostní vlastnosti, navíc současně udržuje i vysokou úroveň propustnosti a minimalizuje dobu čekání. Pro vytvoření spolehlivé webové a emailové bezpečnostní technologie ProSecure UTM uzavřel Netgear partnerství se společnostmi Commtouch, Mailshell a Sophos. Díky technologiím třetích stran, výkonným firewallům Netgear a podpoře VPN funkcí vzniklo optimální bezpečnostní řešení pro malé podniky.

 

Modely UTM10 a UTM25 by měly být dostupné v průběhu července 2009 prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů společnosti NETGEAR za předpokládanou doporučenou koncovou cenu začínající na 9 000 Kč. Pro více informací navštivte webové stránky prosecure.netgear.com.

 

Komentáře