Roman Kamarýt posiluje vedení Ness

Od ledna 2009 působí ve společnosti Ness Czech na pozici Country Competency Director Roman Kamarýt.

Roman Kamarýt posiluje vedení Ness


Na této pozici je zodpovědný za rozvoj kompetenčních center v České republice a s přesahem do regionu střední a východní Evropy. Současně je odpovědný za rozvoj znalostí a řešení v oblasti veřejné správy.

Roman Kamarýt pracuje ve společnosti Ness již 16 let a za tu dobu prošel řadou rolí. Řídil jedny z největších projektů (například Informační systém katastru nemovitostí) i některé divize, budoval divizi veřejné správy, vytvářel firemní metodiky. Ve společnosti je zodpovědný za hledání nových příležitostí k růstu, ziskovost jednotlivých oblastí řešení (takzvaných kompetencí), tvorbu a implementaci pravidel rozvoje a prodeje – jak na úrovni lokální, tak na úrovni evropského regionu.

„Ve společnosti Ness se chci dál věnovat strategickým příležitostem ve veřejné správě, rozvoji znalostí a řešení naší společnosti a také vzájemné spolupráci jednotlivých poboček Nessu. Mezi příklady takové spolupráce patří například řešení pro národní katastry nebo statistiky“, komentuje své představy o dalším působení ve společnosti Roman Kamarýt.

Po absolvování Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy působil ve společnostech Vakus (Česká pošta, s. p.) a SPT Telecom jako vedoucí systémový inženýr a jako vedoucí úseku analýzy a programování.

Roman Kamarýt je ženatý a má dvě dcery. Hraje golf, squash a jezdí na kole i na lyžích. Ve chvílích pohody si dopřeje víno nebo whisky s doutníkem.

Komentáře