S&T CZ uspořádala setkání uživatelů informačního systému MAX/MAX+

Téměř 60 účastníků z 25 firem přivítali organizátoři na konferenci uživatelů informačních systémů Infor ERP MAX a Infor ERP MAX+, která se konala v hotelu Skalský Dvůr v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem. Společně se svými technologickými partnery, společnostmi Infor, IBM, DNS, IBA a Dagis, ji pořádala společnost S&T CZ.

S&T CZ uspořádala setkání uživatelů informačního systému MAX/MAX+


Nosným tématem letošního už 5.ročníku konference bylo představení nové verze informačního systému Infor ERP MAX+ v.4 pro region střední a východní Evropy. Petr Chládek, ředitel divize Průmyslové systémy ve společnosti S&T CZ, k tomu říká: „V prezentacích a praktických ukázkách jsme potvrdili trend vývoje produktu směrem k modelu Expanded Enterprise, který potenciál systému rozšiřuje do oblasti vně podniku za pomoci moderních technologií. Nová verze Infor ERP MAX+ je první verzí na platformě 64 bitů a také první, která podporuje v plném rozsahu třídění dle normy pro středoevropské a východoevropské jazyky."

Celý jeden blok byl věnován portálovým technologiím při integraci dodavatelů a zákazníků do dodavatelského řetězce. Od přehledu nabídky Lotus Websphere společnosti IBM vedla cesta k praktickým zkušenostem firem Avia Ashok Leyland Motors a SECO Group při realizaci specializovaných portálových řešení. Pozornost vzbudil jak konfigurátor vozu pro dealery Avia, tak dealerský portál SECO pro objednávání náhradních dílů.

Komentáře