SonicWALL přináší partnerům novou nabídku spravovaných služeb

Společnost oznámila iniciativu Next Generation Managed Service Provider (MSP), která má komunitě partnerů poskytnout nové příležitosti.

SonicWALL přináší partnerům novou nabídku spravovaných služeb


Program, který stojí na produktovém portfoliu společnosti, pomůže partnerům identifikovat nové příležitosti pro růst a jednat jako poskytovatelé spravovaných služeb (MSP). V tomto sektoru se totiž dá očekávat dlouhodobý růst.

Program Next Generation Managed Service Provider je stávajícím i novým partnerům SonicWALLu je zpřístupňován ve čtyřech fázích. Nyní oznámená druhá fáze navazuje na prvotní krok, který se soustředil na vytvoření  produktového portfolia, jež usnadní vznik MSP. SonicWALL realizuje další krok, který zahrnuje sérii vzdělávacích programů složených z webových seminářů, studií a dalších školicích materiálů pro partnery. Ty osvětlují, jak se lze stát poskytovatelem spravovaných služeb, a poskytují potřebný vhled a znalosti pro úspěch.

SonicWALL plánuje postupem času přidat další složky, jež posunou program MSP na další úroveň. Závěrečné dvě fáze, jež budou realizovány později v tomto roce, zahrnují zvýšenou flexibilitu pro podporu nových obchodních modelů a také podporu třetích výrobců.

Další informace naleznete na: http://www.sonicwall.com.

 

Komentáře