Společnost Check Point Technologies posiluje o Miloslava Lujku

Check Point Software Technologies celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, rozšiřuje svůj tým špičkových odborníků o Miloslava Lujku.

Společnost Check Point Technologies posiluje o Miloslava Lujku


Miloslav Lujka přichází na pozici Channel Managera pro Českou Republiku a Slovensko. Bude zodpovídat za partnerský prodejní kanál v České republice a na Slovensku. Jeho hlavním úkolem je podpora prodeje a rozvoj partnerského kanálu (Platinum, Gold a Silver).

Miloslav Lujka, MBA (29) má za sebou více jak 10 let zkušeností v mezinárodních firmách. Do Check Pointu přichází z firmy Vodafone Czech Republic, a.s. kde poslední 3 roky na pozici Senior Delivery Manager zastřešoval dodávky klíčových projektů, spolupráci s partnery a prodejci. Je autorem revolučního "breaking the rules", konceptu Mobile 2 Web který otevírá největšímu mobilnímu operátorovi internetový trh (přináší mobilní služby na Internet) a je jedním z klíčových produktů Vodafone. Dříve působil 5 let ve společnosti Cisco Systems v České republice a Francii.

Ve spolupráci s Grahamem Maherem (CEO Vodafone Qatar, Middle East a bývalým CEO Vodafone Australia, New Zaeland, Sweden a Czech Republic) se ve volných chvílích věnuje psaní knihy "Key Exists" o inspirativních leaderech.

Miloslav Lujka vystudoval MBA (Senior Executive) na The Nottingham Trent Univesity se zaměřením na strategický management. V současné době dokončuje inženýrské studium. Je svobodný a jeho největší zálibou je fitness a stavba srubu na Vysočině.

 

Komentáře