Společnost PCS představila partnerský program pro prodejce Kaspersky Lab

Společnost PCS uspořádala 16. dubna v hotelu IRIS v Praze historicky první partnerské setkání pro prodejce produtků Kaspersky Lab v České republice.

Společnost PCS představila partnerský program pro prodejce Kaspersky Lab


Na tomto setkání byl představen nový partnerský program, nová partnerská zóna a chystané produkty včetně dosud nevydaných verzí Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Mobile Security 8.0, které budou k dispozici v polovině letošního roku.

„Vývojářská základna Kaspersky Lab čítá více než 450 programátorů, což pro firmu přináší velkou konkurenční výhodu a zaručuje vynikající vlastnosti jejích produktů. To se odráží i ve skvělých výsledcích společnosti, která se v prodeji krabicových verzí v zemích západní Evropy řadí na druhou příčku a dosáhla vloni celkového obratu 380 milionů dolarů," poznamenává Bohdan Vrabec, Kaspersky Distribution Manager ze společnosti PCS.

Mezi cíli představeného partnerského programu je především dlouhodobá a systematická spolupráce a podpora produktů Kaspersky Lab, motivace aktivních prodejců ke zvyšování obratů, posílení marketingu a znalosti značky Kaspersky Lab přes síť prodejců a v neposlední řadě také maximalizace objemu prodeje přes nepřímý prodejní kanál.

Komentáře