Společnost SPSS získala ocenění 2009 SAP Pinnacle Award

Společnost SPSS získala ocenění 2009 SAP Pinnacle Award v kategorii BusinessObjects Software Partner.

Společnost SPSS získala ocenění 2009 SAP Pinnacle Award


Výhody, které přináší spojení Predictive Analytics Software (PASW) s  řešením SAP BusinessObjects, ocení především zákazníci, kteří ve své firmě používají business intelligence architekturu. V rámci BI je zákazníkům poskytován lepší přístup k Predictive Analytics a z dataminingového nástroje PASW Modeler (dříve Clementine) se spolu s řešením SAP BusinessObjects XI stává jednoduché přístupové místo pro data mining a analýzu dat.

PASW Modeler, jako součást portfólia produktů Predictive Analytics Software, automatizuje a rozšiřuje sílu data miningu mezi běžné uživatele. Predictive Analytics zvyšuje hodnotu platformy business inteligence, ale také v mnohém usnadňuje její využití. Umožňuje tak uživatelům rozhodovat v důležitých otázkách s větší jistotou, protože tato rozhodnutí jsou založená na znalostech dat. To vše pomáhá zvýšit počet loajálních zákazníků, snížit marketingové náklady, identifikovat a následně snížit podvodné chování nebo minimalizovat riziko.

SAP Pinnacle Awards byly uděleny hlavním partnerům SAP, kteří excelovali v obohacování zkušeností zákazníků, se zaměřením na kritické otázky jako jsou urychlení vývoje produktů či zvýšení návratnosti investic. Vítězové byli vybráni z více než 300 nominací partnerů a zaměstnanců SAP, což je dvakrát více než v roce 2008. SPSS získala cenu na speciálním předávacím večeru konaném v předvečer zahájení SAPPHIRE 2009, mezinárodní uživatelské konference SAP.

Komentáře