Společnost Sybase posiluje tak svou pozici v oblasti podnikové architektury

Sybase oznámil novou spolupráci se společností Zachman International.

Společnost Sybase posiluje tak svou pozici v oblasti podnikové architektury


Cílem spolupráce je představit produkt PowerDesigner 15, který je podnikovým nástrojem společnosti Sybase, a v současné době probíhá jeho certifikace pro implementaci Zachmanova Frameworku společností Zachman.

Protože PowerDesigner 15 je vedoucím nástrojem na trhu pro modelování podnikové architektury, logickým krokem bylo rozšíření nástroje o podporu metodiky Zachmanova Frameworku. Sybase proto oficiálně požádal o certifikaci pro svůj produkt PowerDesigner 15. „Jsme velmi rádi, že jsme úspěšně zahájili proces certifikace. S tak významným partnerem a světově uznávanou autoritou v této oblasti, jakým je skupina Zachman, se nám podařilo výrazně zrychlit náš přechod k podnikové architektuře," uvedl David Dichmann, senior product manager, Design Tools, Sybase.

Společnost Zachman International už dlouhou dobu pomáhá firmám používat modely ze Zachmanova Frameworku při implementaci konkrétních řešení. Mnoho expertů na metodiku mělo potíže si představit skládání jednoduchých prvků v Zachmanově Frameworku do komplexních modelů. Bez integrace, která umožňuje sestrojit propojené modely, se Zachmanův Framework zdá jen jako sada separátních skupin objektů.

Díky certifikaci Power Designeru může být implementace Zachmanova Frameworku lépe podporována. Společnost Sybase představí toto řešení na letošním květnovém Workshopu Zachman modeling ve Stockholmu a v červnu pak v Denveru.

 

Komentáře