Sprinx Systems představuje SprinxCRM pro Windows Mobile

Společnost Sprinx Systems uvedla na trh mobilního klienta obchodního systému SprinxCRM pro zařízení s prostředím Windows Mobile.

Sprinx Systems představuje SprinxCRM pro Windows Mobile


Společnost Sprinx Systems vyvinula dalšího mobilního klienta obchodního systému SprinxCRM, tentokrát pro Windows Mobile, coby moderní software pro vyspělá mobilní zařízení. V porovnání s předchozími verzemi může uživatel počítat s rozdílnými grafickými prvky a liší se také způsob navigace, který je na míru přizpůsoben prostředí mobilní verze Windows.

Neustálý přehled o důležitých datech, synchronizace, kontrola, odesílání a přijímaní e-mailů z Microsoft Office Outlook, plánování schůzek, práce s obchodními kontakty, událostmi a emaily, to vše je k dispozici kdekoli a kdykoli. Mobilní klient SprinxCRM umožňuje snadné a pohodlné on-line ovládání přímo z webového prohlížeče, žádné další instalace nejsou nutné.

„V současné době se používá široká škála kapesních počítačů,  proto bylo nezbytné, aby naše CRM řešení bylo kompatibilní s co největším počtem těchto zařízení. To je důvod, proč jsme z úspěšného uvedení mobilního klienta SprinxCRM pro Windows Mobile® tak nadšeni. Nyní je již vzdálený přístup k důležitým obchodním datům o zákazníkovi jednoduchý, rychlý a přesný." Řekl Radko Jelínek, obchodní ředitel Sprinx Systems, a.s.

Více informací naleznete na www.sprinxcrm.com

Komentáře