Star Letuška Club – novinka na trhu cestovních služeb

Cestovní agentura Asiana, provozovatel portálu Letuska.cz, nedávno představila vlastní kreditní kartu a věrnostní program pro zákazníky, který je novinkou na českém trhu cestovních služeb.

Star Letuška Club – novinka na trhu cestovních služeb


Jako první cestovní agentura v ČR uvedla Asiana na trh věrnostní program Star Letuška Club, který ve spolupráci s Diners Club Czech nabízí klientům zvýhodněnou kreditní kartu s řadou nadstandardních cestovních výhod.

Jedná se o produkt, který nemá na českém trhu obdoby. Co-brandovaná karta Letuska.cz a Diners Club Czech nabízí držitelům kromě standardních výhod platebních karet Diners Club také celou řadu cestovních výhod od možnosti využívat zdarma letištní salónky po celém světě přes přednostní odbavení na letišti až po komplexní cestovní pojištění nebo výhodné podmínky ve vybraných autopůjčovnách. Samozřejmostí je, jako u všech produktů Diners Club, odložená splatnost transakcí až o 55 dní. Vzhledem k tomu, že CA ASIANA a portál Letuska.cz hradí část nákladů spojených s vedením karty, mohou klienti Asiany a Letušky získat tuto kartu za 95,- Kč měsíčně.

„Jsme rádi, že i v době recese, kterou velmi silně pociťuje právě oblast cestovního ruchu, nabízíme zcela nový produkt, který nemá v České republice obdoby." říká Josef Trejbal, obchodní ředitel společnosti Asiana. „Nejen, že ušetříme náklady na cestování firmám i individuálním cestujícím, ale navíc výrazně zpříjemníme jejich cestování. Celý balík cestovních výhod jako například volný vstup do letištních salonků, cestovní pojištění zdarma, přednostní odbavení u vybraných leteckých společností nabízíme ve spolupráci významnou značkou Diners Club Czech, která je společně s portálem Letuska.cz garantem kvality nabízených služeb, dodává Josef Trejbal.

Asiana rovněž spustila nový portál www.starletuskaclub.cz na kterém lze nalézt veškeré informace o členství a výhodách Star Letuška Clubu, informace o registraci, partnerech, slevách a akcích které budeme pravidelně připravovat pro členy klubu. „Veškeré potřebné informace včetně registračního formuláře lze nalézt na webu. Zájemcům o členství stačí pouze vyplnit registrační formulář, obrátit se na obchodní oddělení cestovní agentury ASIANA a o kartu si zažádat," doplňuje Josef Trejbal.

Komentáře