Symantec rozšiřuje portfolio o nové sady Protection Suite a zabezpečení webu

Společnost Symantec oznámila, že rozšířila své portfolio zabezpečení o nové sady Protection Suite pro zákazníky z oblasti malých firem a velkých organizací a zakoupením společnosti Mi5 Networks přidala technologii zabezpečení webu.

Symantec rozšiřuje portfolio o nové sady Protection Suite a zabezpečení webu


Sady Symantec Protection Suite Small Business Edition a Symantec Protection Suite Enterprise Edition jsou komplexní řešení určená pro zabezpečení firem proti bezpečnostním rizikům a přerušení činnosti. Zaručují okamžitou dostupnost systémů a důležitých informací. Sady Symantec Protection Suite budou k dispozici v létě roku 2009.

Společnost Symantec oznámila také koupi soukromé společnosti Mi5 Networks, která se zabývá zabezpečením webu a nabízí zcela novátorskou metodu zabezpečení webové brány spočívající v použití streamingové technologie, která kontroluje provoz přicházejí do podniku a vycházející z podniku. Špičková řešení zabezpečení e-mailové brány a koncových bodů společnosti Symantec ve spojení s technologií webové brány společnosti Mi5 budou poskytovat ochranu na nejobvyklejších vstupních místech a tím zabezpečí organizace před vyvíjejícím se webovým škodlivým kódem.

Symantec Protection Suite Small Business Edition je sada, která chrání důležitá firemní aktiva tím, že zabezpečuje proti současným hrozbám v podobě škodlivého kódu a nevyžádané pošty a rychle obnovuje klientské počítačové systémy. Poskytuje úplnou ochranu a vytváří bezpečné prostředí, ve kterém jsou okamžitě identifikovány a řešeny chyby počítačového systému, škodlivé kódy a rizika spojená s nevyžádanou poštou. Snadné použití, vysoký výkon a bezkonkurenční ochrana umožňuje malým firmám ušetřit cenný čas a peníze a sada má také nízké nároky na správu při instalaci, nasazení a používání.

Sada Symantec Protection Suite Enterprise Edition obsahuje technologie zabezpečení koncových bodů, zabezpečení zasílání zpráv a obnovení systému společnosti Symantec, které zákazníkům umožňují snížit náklady na zabezpečení jejich prostředí a efektivně spravovat rizika spjatá se současnými infrastrukturami IT. Více vrstev ochrany zaručuje konzistentní ochranu různých platforem a to, že zákazníci přesně identifikují a eliminují rizika. V případě ztráty nebo selhání systému mohou uživatelé obnovit jednotlivé soubory a složky během několika sekund nebo úplné systémy Windows během několika minut, čímž se minimalizují prostoje. Tím, že společnost Symantec spojuje zabezpečení se zálohováním a obnovením, umožňuje organizacím úplně chránit, snadno spravovat a automaticky řídit jejich cenná aktiva.

Komentáře