T-mobile zavádí ekologické vyúčtování

Každý to dobře zná – šanony nebo krabice od bot plné vyúčtování za byt, plyn, elektřinu, televizi, telefony. Komu by se to chtělo třídit? A tak ročně každý z nás spotřebuje 150kg papíru a všichni se topíme ve sběru, který nám asi k ničemu nebude, ale co kdyby…

T-mobile zavádí ekologické vyúčtování


T-Mobile od dubna 2009 zavádí možnost zvolit ekologickou variantu vyúčtování v elektronické formě. Zákazníci tak budou mít přehled o své útratě zdarma on-line, a navíc dříve oproti faktuře tištěné. Elektronická faktura je platným daňovým dokladem díky elektronické značce a časovému razítku.

Elektronické vyúčtování má díky elektronické značce a časovému razítku platnost daňového dokladu.Elektronická faktura je k dispozici dříve, než faktura tištěná. Je vystavena ve stejný den jako tištěná verze (zpravidla 6. den po skončení zúčtovacího období), doručena je téhož dne na zadanou e-mailovou adresu. Zároveň je k dispozici na internetu prostřednictvím služby Můj T-Mobile v sekci Vyúčtování a platby.

Pokud chce mít zákazník jistotu, že elektronické vyúčtování nepřehlédne, může si s pomocí služby Můj T-Mobile snadno nastavit službu e-mailového upozornění.Zákazník, který využívá elektronickou verzi vyúčtování má navíc možnost získat podrobný výpis hovorů jen za 1 Kč.

Zákazník se může sám obsloužit on-line prostřednictvím služby Můj T-Mobile na www.t-mobile.cz (v sekci Můj T-Mobile/Vyúčtování a platby/Forma Vyúčtování). Druhou možností je pak zavolání na Zákaznické centrum T-Mobile 603 603 603 (4603 ze sítě T-Mobile)

Pro bezchybné využití elektronického vyúčtování je potřeba Adobe Reader verzi 7.0.5. a výše. Program je možno zdarma stáhnout na www.adobe.com. Při obdržení prvního elektronického vyúčtování si zákazník jednoduše nainstaluje certifikát potřebný pro ověření platnosti elektronické značky a dále už jen přijímá elektronická vyúčtování.

Další podrobné informace: www.t-mobile.cz

 

Komentáře