Tech Data Forum 2009 bude v lepších prostorách

Necelý měsíc před samotnou akcí se organizátoři tradičního setkání výrobců a prodejců výpočetní techniky rozhodli poodkrýt doprovodný program dvanáctého ročníku.

Tech Data Forum 2009 bude v lepších prostorách


Kromě množství přednášek jistě leto dojde ocenění možnost velkého počtu specializovaných workshopů nebo lepší prostory, v nichž se doprovodný program uskuteční.

Tech Data Forum 2009 proběhne ve čtvrtek 12. února 2009 v Rajské budově pražské Vysoké školy ekonomické na náměstí Winstona Churchilla. Účast ohlásily na tři desítky vystavovatelů z řad nejvýznamnějších firem v oboru ICT. Návštěvníci mohou přicházet a registrovat se už od půl deváté ráno, v 9.00 Tech Data Forum 2009 otevře první prezentace a workshopy.

Prostory nové moderní budovy pražské VŠE umožnily nejen zkrácení akce na jeden den, ale i přesunutí přednášek výrobců do centrálního přednáškového prostoru umístěného přímo mezi výstavními stánky, díky čemuž se produktové prezentace spojí přímo s expozicemi výrobců. Ve srovnání s minulými ročníky výrobci ICT ohlásily větší množství workshopů. Pro tuto formu prezentace se letos rozhodlo 12 vystavovatelů a každý bude mít k dispozici vlastní místnost, ve které připraví i několik workshopů během dne.

Místo klasických produktových přednášek se tak dvanáctý ročník Tech Data Forum zaměří na tento způsob seznámení s nejnovějšími produkty. Workshopy a školení o novinkách v oboru tedy dealeři nebudou muset navštěvovat samostatně – v rámci Tech Data Forum najdou vše na jednom místě. Ušetří se tak čas i náklady, které by v případě, že by se podobná školení konala samostatně, byly mnohem vyšší.

Organizátoři mohou již dnes návštěvníkům také slíbit celou řadu soutěží a losování. Mediální partner Tech Data Forum 2009, Reseller Magazine, zase připravil kulatý stůl na téma „Stolní počítače a prodej PC komponent“, kterého se zúčastní zástupci z řad významných dodavatelů společnosti Tech Data Distribution.

Účastníci mají jako každý rok možnost registrace na akci předem, což zkrátí jejich čekání při vstupu na minimum. Registrace na stránkách www.techdata.cz/forum bude probíhat
od 22. 1. 2009.

Komentáře