Trend Micro kupuje společnost Third Brigade

Společnost Trend Micro oznámila konečnou dohodu o akvizici Third Brigade, soukromé společnosti, která se zabývá vývojem bezpečnostního softwaru a softwaru zajišťujícího dodržování předpisů, se sídlem v kanadské Ottawě.

Trend Micro kupuje společnost Third Brigade


Trend Micro tuto firmu kupuje, aby podpořila svou strategii zabezpečení dynamických datových center a zajistila zákazníkům přístup ke klíčovému softwaru pro zabezpečení a dodržování předpisů a službám ošetřujícím slabá místa systémů. To vše přispívá k ochraně fyzických, virtuálních a cloud serverů i firemních koncových bodů před rafinovaným malwarem a škodlivými aktivitami. Tuto akvizici musí ještě schválit další subjekty a její realizaci lze očekávat ve 2. čtvrtletí roku 2009. Finanční podmínky nebyly zveřejněny.

Produkty a technologie firmy Third Brigade doplňují a rozšiřují ochranu Trend Micro proti malwaru, určenou pro prostředí dynamických datových center. Nabízejí dokonalejší zabezpečení, lepší výkon a pohodlnější nasazení organizacím a poskytovatelům služeb využívajícím virtualizaci v rámci datových center, a to včetně soukromých i veřejných prostředí pro cloud computing. Díky vyšší úrovni konsolidace, rychlejší a efektivnější aplikaci opravných patchů a nižším nákladům na zajištění dodržování licenčních i jiných předpisů navíc umožňují administrátorům datových center lépe využívat a chránit investice do virtualizace a maximalizovat úsporu nákladů.

Third Brigade nabízí také osvědčené hostované řešení na obranu proti průnikům do systému, které chrání koncové body před nejnovějším malwarem a přidává další vrstvu zabezpečení do sady bezpečnostních technologií a produktů Trend Micro založených na Smart Protection Network, nové generaci infrastruktury pro zabezpečení obsahu klientů cloud computingu a ochranu zákazníků před webovými i jinými hrozbami. V posledních 18 měsících společnosti Trend Micro a Third Brigade úzce spolupracovaly na produktu Intrusion Defense Firewall, který hladce zapadá do architektury Trend Micro OfficeScan a je dostupný v 9 jazycích.

Third Brigade rovněž doplňuje a dále rozšiřuje řešení Trend Micro pro využití platebních karet (PCI), a umožňuje tak organizacím rychle a výhodně splnit šest z 12 požadavků PCI v rámci jediného, centrálně spravovaného softwarového řešení, jež navíc nabízí podrobné sestavy, které lze využít pro potřeby auditu a které dokumentují odvrácené útoky a aktuální stav dodržování přijatých zásad a předpisů.

 

Trend Micro hodlá zachovat stávající složení produktů společnosti Third Brigade a v nejbližší době bude dále nabízet její samostatné produkty a zároveň postupně integrovat vybrané funkce do vlastních produktů a řešení. Sídlo Third Brigade v Ottawě se stane novým sídlem dceřiné společnosti Trend Micro U.S. s názvem Trend Micro Canada Technologies.

Komentáře