UPC uvádí balíčky datových a hlasových služeb pro podnikatelskou sféru

Společnost UPC Česká republika přichází v těchto týdnech s nabídkou dvou balíčků datových a hlasových služeb pro firemní zákazníky a podnikatele.

UPC uvádí balíčky datových a hlasových služeb pro podnikatelskou sféru


Velkým a středním firmám je určen balíček, který zahrnuje služby UPC Business Voice,  UPC Business Internet,  UPC Business Hosting,  UPC IP Transit a UPC Profi Transport.  Samostatní podnikatelé  a malé firmy do pěti až deseti zaměstnanců pak mohou využít službu UPC Talent - internet o rychlosti 10/1,5 Mbit/s a dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč -  nebo službu UPC Master - symetrický internet o rychlosti 2/2 Mbit/s a opět dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč. Všechny typy služeb lze objednávat i jednotlivě. Oba balíčky vycházejí vstříc rostoucí poptávce ze strany malých i větších firem a podnikatelů po rychlých, spolehlivých a cenově výhodných profesionálních datových a hlasových službách. UPC  v souvislosti se zavedením obou balíčků nově vytvoří během těchto týdnů již kromě funkčních patnácti pracovních míst dalších padesát nových.

Nabídka pro firmy

Balíček pro firmy zahrnuje kromě základních služeb, jako jsou přístup k internetu, hlasové služby a umístění a připojení technologií, i další nabídky: například přímé propojení více pracovišť, virtuální pobočkové ústředny, národní i mezinárodní VPN, záložní poštovní servery, zajištění zahraniční konektivity (IP transit), umístění a připojení serverových farem, velkoobchodní hlasovou výměnu, dodávky technického obrazového signálu a pronájmy okruhů. Nadstandardní jsou i možnosti ochrany dat. UPC provozuje tyto aktivity  ve vlastní optické síti,  ve které může  garantovat jak dostupnost tak  kvalitu nabízených služeb. Síť  je zároveň kontrolována 24 hodin denně nově vytvořeným dohledovým centrem. Důležitou součástí  služby jsou  i  nonstop VIP servis, speciální zákaznická linka a fakturace elektronickou poštou.

 

Nabídka pro podnikatele a firmy do deseti osob

Cenově výhodné balíčky pro samostatné podnikatele a malé firmy do deseti osob se mezi sebou liší především typem internetových služeb: UPC Talent za 690 Kč měsíčně nabízí asymetrický internet o rychlosti 10/1,5 Mbit/s včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 5 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč měsíčně a s procentní slevou z provolané částky na faktuře. UPC Master pak  za 1199 Kč měsíčně  nabízí symetrický internet o rychlosti 2/2 Mbit/s, včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 10 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1kč měsíčně a procentní slevou z provolané částky na faktuře. Zájemci mohou dále využít i nabídku na nadstandardní monitoring a servis, či na VPN nebo Site to Site službu. UPC v obou případech zabezpečuje  komplexní instalaci za 1 Kč a za týž symbolický poplatek i propůjčení modemu a telefonních aparátů. Podnikatelům je  opět k dispozici nonstop VIP servis, řešení výpadků do 120 minut a  speciální zákaznická  linka.

 

Komentáře