Windows 7 již o Vánocích? Že by?

Betaverze nadcházejícího OS od Microsoftu zatím získává vesměs pozitivní ohlasy. Společně s nimi se množí také dohady, že se nástupce Windows Vista oproti plánům dočkáme ještě letos.

Windows 7 již o Vánocích? Že by?


Že se Windows 7 dostanou do prodeje už během letošních Vánoc tvrdí jak v The Inquirer (tam citují technika Marka Russinoviche), tak na Cnet News (kde se odvolávají na nejmenované zdroje v Asii a ve Spojených státech). Podle Cnetu Microsoft rovněž připravuje program, v jehož rámci uživatelé Windows Vista levně upgradovat na Windows 7.

Že Windows 7 dorazí na pulty obchodů naznačuje také redaktor amerického ComputerWorldu Preston Gralla, Podle něj tak lze soudit na základě prosáklého mema z Microsoftu, v němž se píše o upgradovacím programu Windows 7 (ten dovolí výrobcům PC nabízet zákazníkům, kteří si pořídí počítač s Windows Vista levný upgrade na Windows 7), který má začít dne 1. července letošního roku. Gralla říká, že Windows 7 jako retail produkt budeme moci zakoupit asi dva až tři měsíce poté.

Microsoft zatím ovšem dosud veškeré tyto zkazky odmítá a drží se původního data vydání, které spadá na počátek roku 2010.

 

Komentáře