AAA Auto implementuje Microsoft Dynamics NAV

AAA Auto implementuje Microsoft Dynamics NAV


Společnost Axiom SW uzavřela smlouvu o implementaci podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV a jeho oborového řešení Automotive Business Solutions se společností AAA Auto Praha již v roce 2006.

Pilotní provoz systému byl na počátku letošního roku spuštěn v Maďarsku (Autocentrum AAA Auto Kft.). V současné době je v této zemi plně funkčních 5 poboček. Budapešť, Miskolc, Budaors, Pécs a Szeged.

V červenci 2007 byla spuštěna do ostrého provozu další země, a to Slovensko (Autocentrum AAA Auto). Na Slovensku je v tuto chvíli plně funkčních 8 poboček: Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Prešov, Nitra, Trenčín a Lučenec.

Po úspěšném spuštění systému v Maďarsku a na Slovensku budou postupně následovat další středoevropské a východoevropské země. Jedná se zejména o pobočky v České republice, Polsku a Rumunsku.

Společnost Axiom SW pojala implementaci ve společnosti AAA Auto jako implementaci podnikového řešení pro podporu veškerých obchodních procesů, tj. Autobazar (výkup vozidel, prodej vozidel, prodej doplňujících produktů, správa klíčů, správa dokumentů, apod.), Autoservis (řeší servis vozidel), Transporty (řešení přepravu vozidel), Autosalon (dealerství s novými vozidly), Standardní finance, Vnitropodnikové účtování, Nákup a závazky, Prodej a pohledávky, Skladové hospodářství, Strategické plánování, Měření výkonnosti a správa manažerských informací, Business Inteligence nástroje – reporting services a Business Analytics.

Komentáře