Aastra nyní pracuje jako OEM partner společnosti VMware

Společnost Aastra oznámila podpis obchodního OEM partnerství se společností VMware.

Aastra nyní pracuje jako OEM partner společnosti VMware


Technologie VMware je nyní součástí Aastra 700, komunikačního řešení s funkcionalitou pro malé a středně velké společnosti (SMB). Aplikace Aastra 700 je k dispozici v předinstalovaném prostředí virtuálního serveru s plnou podporou IP, integrovanou mobilitou, unified communications a funkcionalitou kontaktního centra Solidus eCare.

Vedle integrace se systémem Aastra 700 je prostředí VMware vSphere rovněž podporováno řešeními Aastra MX-ONE a Aastra 5000 reprezentujícími škálovatelné podnikové systémy pro správu hovorů. V případě Aastra 5000 a MX-ONE je software pro správu hovorů dodáván jako virtuální zařízení pro stávající zákaznické prostředí VMware vSphere. Aastra využívá možnosti VMware vSphere High Availability (vysoká dostupnost) a Fault Tolerance (odolnost vůči poruchám) pro podporu konceptu Software-as-a-Service k zajištění kontinuity služeb ve velkých datových centrech s možností převedení provozu do jiného datového centa bez přerušení.

Tuto kombinovanou virtualizovanou nabídku využila již velká část zákazníků společnosti Aastra. Příkladem mohou být veřejné školy v kanadském Edmontonu, jež představují druhý největší školní obvod ve státě Alberta, a které si Aastra MX-ONE vybraly jako náhradu za svoji stárnoucí telekomunikační platformu.


Úvodní foto: © Carlos Caetano - Fotolia.com
Komentáře