Aastra otevřela ve Vídni zastoupení pro střední Evropu

Aastra Technologies, společnost v segmentu podnikových komunikací s centrálou v Kanadě, oznámila, že ve Vídni oficiálně otevřela regionální zastoupení pro Rakousko a střední a jihovýchodní Evropu.

Aastra otevřela ve Vídni zastoupení pro střední Evropu


Mezi aktivity zastoupení bude patřit mimo jiné marketingový rozvoj a servisní podpora. Vídeň se tak stává základnou společnosti pro expanzi na trhy ve střední a jihovýchodní Evropě, přičemž v nejbližší době přímo vstoupí na trhy v České republice, Maďarsku, Polsku a ve Slovinsku. Další rozšíření svých aktivit pak plánuje Aastra v příštím roce.

„Oblast střední a jihovýchodní Evropy je nyní těžištěm mezinárodní strategie naší společnosti, protože nabízí ty nejlepší perspektivy,“ řekl Frederic Boone, manažer Aastra Central and South East Europe. „Země tohoto regionu představují významné rostoucí trhy, které mají vynikající potenciál pro další obchodní rozvoj.“

V České republice je Aastra reprezentována svými prodejními a servisními partnery, stejně jako sítí resellerů. Společnost Aastra realizovala a úspěšně završila akvizici divize podnikových komunikací firmy Ericsson na jaře roku 2008. Výsledkem následné konsolidace bylo vytvoření vídeňského zastoupení Aastra Austria s působností v celém regionu.

Komentáře