Aastra představuje platformu Aastra BluStar Ecosystem pro videokonferenční komunikace

Společnost Aastra představuje Aastra BluStar Ecosystem, nové řešení typu Unified Contact Center (UCC).

Aastra představuje platformu Aastra BluStar Ecosystem pro videokonferenční komunikace


Řešení je nyní k dispozici nejen v kombinaci s dříve uvedeným multimediálním telefonem Aastra BluStar 8000i, který nabízí videokomunikaci v HD kvalitě a jakýmkoliv pracovním prostředím, ale také v softwarové verzi pro osobní počítače a zařízení iPad a iPhone.

Již dříve ohlášený multimediální telefon BluStar 8000i představuje zařízení pro osobní komunikaci. Disponuje dotykovou obrazovkou o velikosti 13", HD kamerou a širokoúhlou optikou, třemi reproduktory a čtyřmi směrovými mikrofony. Ty potlačují rušivé vedlejší zvuky a poskytují brilantní kvalitu rozhovoru a zvukovou technologii, která navozuje v účastnících hovoru pocit, že jsou skutečně vedle sebe – v tzv. kvalitě „Boardroom“ na vlastním pracovišti.

BluStar 8000i je současně telefonem a konferenčním systémem, aplikační platformou i nástrojem spolupráce a má speciální biometrický senzor pro otisk prstů. Uživatelé již nebudou pro přihlášení potřebovat heslo a identifikovat se budou pomocí otisku vlastního prstu. Tato funkce je vhodná například ve společnostech, jejichž zaměstnanci nemají stálé pracoviště, využívají stůl, který je právě volný (tzv. Hot Desking).

Pro celou platformu BluStar Ecosystem existují dvě možnosti využití: buď jako koncové SIP zařízení pro komunikační systém Aastra MX-ONE a komunikační server Aastra 400, nebo v kombinaci s aplikací BluStar Application Server (BAS) pro použití nezávislém na stávající telekomunikační infrastruktuře i od jiných výrobců.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře