Aastra společně s HP ProCurve nabízí integraci VoIP a unified communications

Společnost Aastra Technologies (Aastra) oznámila posílení svého partnerství v rámci aliance HP ProCurve Open Network Ecosystem (HP ProCurve ONE), když dva z jejích produktů získaly certifikaci pro HP ProCurve Services zl module.

Aastra společně s HP ProCurve nabízí integraci  VoIP a unified communications


Vedle toho byly přepínače a bezdrátové LAN produkty řady HP ProCurve One plně certifikovány prostřednictvím programu A2P2 společnosti Aastra. Výsledkem této spolupráce je uvedení kombinovaného řešení umožňující úplnou integraci telefonní IP aplikace s pevnou i bezdrátovou síťovou infrastrukturou. Toto řešení nabízí jednodušší implementaci nižší celkové náklady na vlastnictví TCO.

Aastra jako zakládající člen aliance HP ProCurve ONE nyní zpřístupnila své produkty Aastra 5000 a MX-ONE pro HP ProCurve Services zl module, který představuje aplikační blade pro HP ProCurve Switch řady 5400zl a 8200zl. Řešení MX-ONE a 5000 jsou vysoce škálovatelné systémy pro správu hovorů navržené pro střední a velké firmy. Oba systémy jsou nyní dostupné jako součást kompletního balíčku řešení mobility a unified communications.

Aastra se v rámci spolupráce s HP ProCurve zaměřuje na síťové technologie založené na otevřených standardech. Díky tomuto přístupu mohou zákazníci využívat přizpůsobitelná, plně zabezpečená a spolehlivá řešení dnes i do budoucna. Kombinovaná řešení jsou pro firmy kvalitní volbou a architektura ProCurve představuje záruku stabilního, spolehlivého a kompatibilního prostředí pro implementaci IP telefonie Aastra.

Více informací o Aastra 5000 a MX-ONE Telephony Server najdete na: http://www.aastra.com/cps/rde/xchg/SID-3D8CCB6A-F4A6A70C/04/hs.xsl/26927.htm a http://www.aastra.com/cps/rde/xchg/SID-3D8CCB6A-F4A6A70C/04/hs.xsl/29368.htm

Více informací o HP ProCurve Services zl module najdete na: http://h40060.www4.hp.com/procurve/cz/cs/one/index.html

Komentáře