Aastra získala certifikaci Microsoft Lync pro řešení MX-ONE

Společnost Aastra oznámila, že systém pro řízení hovorů Aastra MX-ONE určený pro středně velké a velké podniky lze nyní integrovat s platformou Microsoft Lync.

Aastra získala certifikaci Microsoft Lync pro řešení MX-ONE


Systém Aastra MX-ONE získal oficiální akreditaci od firmy TekVizion, nezávislé zkušební a certifikační laboratoře z amerického Texasu, osvědčující vzájemnou spolupráci mezi dvěma produkty. Morten Gulliksen, produktový manažer ze společnosti Teleconsulting z norského Osla, je jedním z prvních uživatelů, kteří si vyzkoušeli integraci Aastra MX-ONE s Microsoft Lync: „Jako distribuční partner firmy Aastra jsme se sami rozhodli využít integraci MX-ONE a Microsoft Lync a nyní se těšíme z výhod video telefonování a sdílených hovorů na desktopových zařízeních. Tím, že sami získáváme zkušenosti s integrovaným řešením, jsme v dobré pozici vůči našim zákazníkům, kteří mají zájem o informace týkající se využívání Microsoft Lync a Aastra MX-ONE.“

Škálovatelný systém pro řízení hovorů MX-ONE rovněž obsahuje sadu UC řešení, jako je např. unified messaging, konferenční hovory a spolupráce – vše zaměřené na snižování nákladů a zvyšování efektivity a produktivity. Integrace s UC platformou Microsoft Lync platí pro Aastra MX-ONE fungující na Telephony Server v softwarové verzi V.4.1 SP3. Další informace naleznete na adrese: http://www.aastra.com/mx-one-telephony-system.htm.

Komentáře