Abra nabízí komplexní řešení IT pod názvem FIT!

ABRA Software představila novou službu ABRA FIT!, která zahrnuje řešení pro zajištění chodu firmy v oblastech správy Financí, Informací a Technologií.

Abra nabízí komplexní řešení IT pod názvem FIT!


Abra FIT! je podle tiskového prohlášení určen firmám, které se chtějí primárně věnovat předmětu svého podnikání, aniž by se musely soustředit na rutinní provoz své firmy. Abra FIT!  zajišťuje, aby nutné činnosti chodu firmy jako je správa dat, vedení účetnictví a správa IT měly jednoho dodavatele. Pro klienta to znamená především jeden kontrakt, jeden kontakt a minimální zodpovědnost pro zajištění chodu všech dotčených oblastí. Služby jsou volitelné a ve své nejvyšší konfiguraci tvoří komplexní zabezpečení pro firmy, které se nechtějí starat o věci mimo hlavní proud svého podnikání.

Služba finanční zahrnuje vedení účetnictví, zpracování mezd, daňové poradenství a e-mailovou účetní HOT Line. Služba správy informací obsahuje pronájem informačního systému Abra, předplacené konzultační služby, garantovanou reakční dobu do 4 hodin, aktualizaci doplňků IS Abra, automatickou instalaci nových verzí, správu databázového serveru a zálohování i archivaci dat.

Technologický balík zahrnuje outsourcing provozu IS Abra jako náhradu vlastních serverů, správu sítě, serverů, počítačů a dalšího HW, tvorbu webové prezentace a webhosting, zajištění e-mailových schránek, plánované služby i pohotovost pro nenadálé situace a dohledové centrum provozu IT. Mimo výše jmenovaných služeb může Abra FIT! obsahovat také finanční poradenství, optimalizaci podnikových procesů, optimalizaci využití SW Abra a dodávky nového HW nebo SW.

Více na www.abra.eu/FIT


Úvodní foto: Fotolia © Alexandr Mitiuc
Komentáře