Abra nabízí specializovaný server pro svůj IS

Společnost Abra Software uvedla speciálně vyladěný server pro provoz informačního systému Abra.

Abra nabízí specializovaný server pro svůj IS


Server ABRA Q1xx byl vyprojektován v IT laboratoři s cílem vytvořit optimalizované řešení pro provoz IS Abra, které bude zároveň využitelné i pro další IT služby v síti. Abra Server podle svých tvůrců nabízí optimalizovanou konfiguraci a sladění jednotlivých komponent při zajímavém poměru cena / výkon.

S ohledem na to, že v menších firmách nebývá k dispozici místnost pro server a firmy často servery umisťují přímo na pracovištích, by měl být Abra Server tichý a designově atraktivní. K dispozici jsou tři barvy šasi: černá, stříbrná a červená. Uživatel Abra Serveru má na výběr tři úrovně garance. Standardně je dodávána 4letá záruka; navíc lze objednat servis s garancí opravy u zákazníka. Abra Server dále nabízí garanci, která je postavena na plném obnovení chodu všech softwarových součástí, včetně IS Abra. Pro zákazníka to znamená, že v případě problému nemusí koordinovat činnost více dodavatelů.

Abra Server je již z výroby vybaven technologií pro virtualizaci. Jako rozšíření lze objednat další stavební kostky do serverové stavebnice. Prozatím je v nabídce terminálový server, poštovní server Linux, Exchange či brána pro zabezpečení připojení k internetu. Díky virtualizační vrstvě zákazník může provozovat i vlastní virtuální servery. Jako příslušenství lze objednat záložní zdroj napájení nebo externí zálohovací zařízení.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře