Abra Software přichází s e-shopem, nástrojem pro správu webu a mobilním obchodním systémem

Dnes se v pražském klubu Jazz Dock konala tisková konference akciové společností Abra Software, která představila řadu letošních novinek.

Abra Software přichází s e-shopem, nástrojem pro správu webu  a mobilním obchodním systémem


Konference se za Abra Software účastnil generální ředitel společnosti Martin Jirmann a předseda představenstva společnosti United Software, 100% vlastníka ABRA Software, Jaroslav Řasa. Již u registrace měli možnost hosté vyzkoušet jeden z představovaných produktů – ABRA E-shop, který kromě funkcionalit e-shopu nabízí i propojitelnost přímo na data z IS. Možnost propojení e-shopu s dalšími IS zatím Abra neplánuje.

Martin Jirmann uvítal přítomné novináře, představil jim stručně dvacetileté podnikání a obchodní výsledky ABRA Software, ke kterým uvedl: “Za poslední dva roky prošla firma velkými změnami. Tzv. ekonomická krize pro nás byla příležitostí. Věřili jsme si a i v době největší skepse jsme mysleli na nové produkty, které mají svým uživatelům přinášet především zvýšení produktivity práce. Ve fiskálním roce 2011, který nám skončil 30. 6. tohoto roku, jsme dosáhli konsolidovaných tržeb ve výši132 mil. Kč a zaznamenali jsme tak meziroční růst o 9%."

Kromě již zmiňovaného Abra E-shopu byl představen ABRA Publisher, systém na správu webových stránek, ale i firemních intranetů a extranetů plně napojitelných na některá data z informačních systémů. Dalším představeným produktem se stal ABRA MOS – mobilní obchodní systém, který je plně napojený na IS. Poslední představenou novinkou je  ABRA iGATE – plně definovatelný portál dostupný z libovolného zařízení připojeného k Internetu. Pomocí webového prohlížeče nabídne přehled o aktuálním finančním stavu firmy, o nevyřešených úkolech podřízených, o výši pohledávek, o vyhodnocení prodejů zboží včetně meziročního srovnání a dalších uživatelsky definovatelných parametrech.

Záznam z konference můžete sledovat v archivu na http://www.abra-publisher.eu/

Komentáře