Acronis Backup & Recovery 11 nyní dostupné i v českém jazyce

Nová produktová řada integruje disaster recovery, zálohování dat a cloud.

Acronis Backup & Recovery 11 nyní dostupné i v českém jazyce


Společnost Acronis, poskytovatel řešení pro obnovu po haváriích a ochranu dat ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích, dnes uvádí do prodeje Acronis Backup & Recovery 11 v české lokalizaci. Tento nový produkt organizacím umožňuje zjednodušit disaster recovery a zálohování dat. Acronis Backup & Recovery 11 nabízí datově orientovaný i systémově orientovaný imaging fyzických a virtuálních počítačů a poskytuje rovněž přístup k bezpečnému cloudovému úložišti. Tak podle svých autorů umožňuje IT manažerům úsporu nákladů díky využití unifikované platformy pro zálohování dat a obnovu po havárii.

„Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům nabídnout českou lokalizaci brzy -  již měsíc po uvedení anglické verze na trh. Včasná lokalizace a technická podpora v češtině je jednou z našich dlouhodobých priorit,“ uvedl Zdeněk Bínek z českého zastoupení Acronis, Inc. “Nová verze umožňuje spravovat zálohování a disaster recovery ve fyzickém, virtuálním i cloudovém prostředí z jedné správcovské konzoly. Lokalizovaná verze zpřístupňuje profesionální zálohování a disaster recovery  menším organizacím. Větší společnosti uvítají rozšířenou podporu páskových jednotek, katalogizaci a globální vyhledávání v zálohách.“

Mezi nové hlavní funkce patří:

•    Disaster recovery a zálohování dat v jednom řešení

-    Systémově orientovaný přístup pro obnovu dat, souborů, aplikací a operačních systémů pomocí technologie diskových obrazů.
-    Datově orientovaný přístup, který umožňuje IT manažerům ze zálohy obnovit, spravovat a vyhledávat jednotlivé soubory bez ohledu na to, kde se v archivech záloh nachází.

•    Podpora fyzických, virtuálních a cloudových prostředí - volitelná služba Acronis Backup & Recovery 11 Online umožňuje navíc ukládat soubory a obrazy celých systémů bezpečně do cloudu.

•    Nové funkce pro virtualizaci

-    Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition podporuje neomezený počet migrací z hostitelského a do hostitelského počítače.  
-    Agenta lze umístit do virtuálního počítače a spravovat tak, jako by byl  spravován fyzický počítač. Nebo je možné pro VMware vSphere a Microsoft Hyper-V použít jednoho agenta v hostiteli pro správu všech virtuálních počítačů hostitele najednou.
-    Současné zálohování více virtuálních počítačů snižuje dobu potřebnou pro zálohování.
-    Plány obnovy po havárii poskytují instrukce krok za krokem, které umožňují i neodbornému personálu obnovit systém.

Produkt Acronis Backup & Recovery 11 je již nyní dostupný v české i anglické verzi.

Komentáře