Acronis oznamuje nákladově příznivou platformu pro obnovu po havárii a ochranu dat

Nová rodina produktů pro zjednodušení zálohování dat a obnovy systému ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích od Acronis.

Acronis oznamuje nákladově příznivou platformu pro obnovu po havárii a ochranu dat


Společnost Acronis oznámila Acronis Backup & Recovery 11. Tento nový produkt má organizacím usnadnit obnovu a ochranu dat ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích pomocí technologie diskových obrazů, která je plně integrovaná s účelovou ochranou dat a funkcemi zálohování, jakými jsou katalog a prohledávání.  

Na trhu, kde jsou obnovení po havárii a ochrana dat tradičně poskytovány ve dvou samostatných řešeních, společnost Acronis oznámila produkt, který poskytuje dva prvky – souborové zálohování a obnovení na úrovni systému. To by mělo podle autorů software organizacím umožnit zredukovat složitost a taktéž náklady na správu a údržbu softwaru. Acronis Backup & Recovery 11 je integrované řešení pro zálohování a obnovu obrazů disků, souborů a virtuálních počítačů (VM). Podpora pro aplikace Microsoft Exchange Server a Microsoft SQL Server bude k dispozici později.

Acronis Backup & Recovery 11 bude k dispozici v cenách od 22.384,- Kč na server. Řešení bude uvedeno na trh na konci  2. čtvrtletí. Podpora pro Microsoft Exchange Server a Microsoft SQL Server bude doplněna později.

Komentáře