Active24 nabízí některé služby zdarma

Společnost Active 24 nabízí klientům bezplatné využití některých svých služeb.

Active24 nabízí některé služby zdarma


Každý zákazník si může vybrat z nabídky výhod poskytovaných zdarma. Například k registrované doméně je to fotogalerie nebo i celý web. V případě, že si registrujete, převedete či prodloužíte doménu u Active24, můžete si k ní bezplatně aktivovat další služby:

•    Pokud fotíte, ať už mobilem nebo fotoaparátem, můžete své fotografické výtvory vystavit na internetu. Stačí si k tomu aktivovat webovou fotogalerii s 50 MB diskového prostoru zdarma.
•    Pokud chcete k doméně celý web, tak si „zapněte“ v Zákaznickém centru publikační systém eZ Publish Expres, který zvládne jednoduchý web nebo osobní blog. K dispozici máte opět 50 MB diskového prostoru. Web bude dostupný pod adresou domény, kterou jste si registrovali.
•    Pokud nechcete přijít o data, můžete využít zálohovací prostor s názvem Mamut Online Backup. Úložiště nabízí prostor o velikosti 1 GB, uložené soubory můžete navíc sdílet se známými či kolegy.

Hosting a k tomu zadarmo…

Mnoho funkcí zdarma dostanete také v případě, že si objednáte některý z webhostingových balíčků. Mezi nejužitečnější funkce patří:

•    Doména zdarma při nákupu webhostingu s diskovým prostorem o velikosti 150 MB nebo větším. Podmínkou je zaplacení webhostingu na rok dopředu.
•    Instalace vybraných redakčních systémů jedním kliknutím. Konkrétně jde o systémy WordPress, Joomla a Drupal. Podmínkou využití instalace jedním kliknutím je objednání webhostingu s operačním systémem Linux, skriptováním PHP Standard (nebo Profi), diskovým prostorem o velikosti minimálně 150 MB a databází MySQL. Využívat zmíněné redakční systémy tak mohou i ti zákazníci, kteří by jinak instalaci redakčního systému nezvládli.
•    Statistiky návštěvnosti vám prozradí, kolik lidí vaše stránky navstěvuje, kolik stránek si návštěvníci prohlédli, které z nich jsou nejpopulárnější, a dozvíte se také spoustu dalších věcí. U webhostingu s prostorem o velikosti 150 MB a větším máte grafické statistiky AWStats k webhostingu zdarma. Statistiky obsahují data zpracovaná do tabulek a grafů.

Komentáře