Adastra a DW Klub pořádají osmý ročník Data Symposia

Adastra a DW Klub navazují na předchozí ročníky IT konference Data Symposium.

Adastra a DW Klub pořádají osmý ročník Data Symposia


Setkání se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 1. 12. 2011 v konferenčním centru Tower v Praze. Letošního Data Symposia se zúčastní hned tři hlavní řečníci přímo z Adastra Group, Neilo Lucas, senior viceprezident a hlavní architekt, Darren Edery, generální ředitel Adastra Kanada a Wayne Knaggs, manažer divize Business Solutions.

Neilo Lucas dohlíží na technologickou strategii Adastry. Klientům poskytuje průběžné technické poradenství a u zaváděných řešení dohlíží na dosažení nejvyšší možné technické úrovně. Neilo absolvoval počítačové inženýrství na New University of Lisabon.

Darren Edery se zaměřuje na zlepšení strategických, taktických a operativních rozhodnutí klientů pomocí Business Intelligence a Data Warehousingu. Pomáhá klientům Adastry dodávat optimální řešení pro Information Management a dohlíží na rozvoj obchodu v Severní Americe. Darren je držitelem vyznamenání BASc v počítačovém inženýrství z University of Waterloo.

Wayne Knaggs má více než 16 let zkušeností v oblasti restrukturalizace obchodních procesů a s analýzou datových a podnikových systémů. Podílel se mimo jiné na velkém ERP systému pro obranný průmysl či na návrhu a zavedení řešení pro velké banky. Wayne se specializuje zejména na Data Governance a je pravidelným řečníkem na významných konferencích z IT oblasti.

Data Symposium se zaměřuje především na témata jako například management informací, Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management a Data Governance. Konference hostí pravidelně přes 200 účastníků. Data Symposium je pořádáno pod záštitou DW Klubu, který Adastra organizačně zajišťuje.


Úvodní foto: Fotolia.com
Komentáře