Adastra hledá specialisty na oblast Information Management na veletrhu Šance

Společnost Adastra oznámila, že se ve dnech 18. a 19. října již potřetí zúčastní veletrhu pracovních příležitostí Šance, který pořádá pro své studenty a absolventy Vysoká škola ekonomická v Praze.

Adastra hledá specialisty na oblast Information Management na veletrhu Šance


Pracovní veletrh ŠANCE má již více než desetiletou tradici a návštěvnost cca 1500 studentů denně. Odehrává se přímo v prostorách VŠE. Cílem ŠANCE je zprostředkovat osobní kontakt studentů a absolventů s potencionálními zaměstnavateli.

„O veletrh Šance je velký zájem a pro Adastru to znamená příležitost, jak oslovit mezi studenty i absolventy VŠE potenciální budoucí konzultanty, business analytiky, IT specialisty nebo třeba projektové manažery. Jako velmi důležité vidíme i možnost navázat s nimi spolupráci ještě během jejich studií,“ říká Jiří Živnůstka,  ředitel bankovní divize společnosti Adastra Česká republika.

„Účast na takových akcích jako je ŠANCE nám zároveň dává možnosti jak účinně reagovat na potřeby trhu. V příštím roce plánujeme otevřít přibližně 20 - 30 juniorských pozic pro nové konzultanty, business analytiky a databázové konzultanty. Řada absolventů může přinést často zajímavý a neotřelý pohled na věc, proto chceme dát šanci právě i jim,“ dodává Živnůstka

Adastra plánuje posílit zejména oblast Information Managementu, která zahrnuje například použití dat pro business účely, data mining a datové analýzy pro obchodní využití, budování operativních a analytických databázových řešení a business aplikací, které data využívají. Information Management je pro Adastru oblast, ve které se dlouhodobě profiluje a vnímá ji, i vzhledem k rostoucím potřebám svých klientů, jako stěžejní.

Komentáře