Adastra pořádá konferenci o informačním managementu

Společnost Adastra pořádá ve dnech 19. a 20. října v kanadském Torontu již po sedmé odbornou konferenci IM-XI, zaměřenou na informační management.

Adastra pořádá konferenci o informačním managementu


IM-XI  poskytuje prostor pro sdílení poznatků o datových skladech, Business Intelligence a řešení pro správu informací. Účastníci z různých oborů zde mohou diskutovat s klíčovými lídry o konkrétních problémech informačního managementu a spolupracovat s odborníky na širokém spektru technologií a řešení.

Akce již tradičně zahrnuje celou řadu témat týkajících se například efektivní správy dat, integrace dat do podnikové infrastruktury, přehledů databázových technologií a další. Mezi přednášejícími bude, kromě předních odborníků Adastra Corporation, i Ondřej Frydrych, generální ředitel Adastra Česká republika.

Akce je určena například pro ředitele IT, manažery informačních systémů a datových skladů, manažery pro řízení vztahů se zákazníky, systémové integrátory, programátory a vývojáře, datové architekty, administrátory datových skladů nebo databázové analytiky.


Foto: © Luis Louro - Fotolia.com


Úvodní foto: Fotolia.com
Komentáře